Mielno

budynek mieszkalny z lokalami usługowymi

O Projekcie

Przedmiotem inwestycji jest obiekt turystyczny typu aparthotel z wydzieloną funkcją handlową, położony w Mielnie przy ulicy Nadbrzeżnej, mieszczący 29 lokali wypoczynkowych oraz dwa lokale usługowe wraz z garażem podziemnym.

DATA

w trakcie budowy

KLIENT

indywidualny

KATEGORIA

budynek mieszkalny z lokalami usługowymi

TAG

mieszkania, usługi

Opis projektu

Inwestycja obejmuje obiekt turystyczny typu aparthotel przeznaczony do wypoczynku czasowego z wydzieloną funkcją handlową zlokalizowany w Mielnie przy ulicy Nadbrzeżnej. W projekcie przewidziano budynek pięciokondygnacyjny wraz z garażem podziemnym oraz niezbędną infrastrukturą drogową i techniczną.

Realizacja

Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 2 035,24 . W budynku zaprojektowano 29 lokali wypoczynkowych o zróżnicowanej strukturze powierzchniowej oraz dwa lokale usługowe znajdujące się na pierwszej kondygnacji nadziemnej. W garażu zlokalizowano 25 miejsc postojowych wraz z pomieszczeniami technicznymi i gospodarczymi. Na terenie działki zaprojektowano także 6 miejsc postojowych, w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej. Obiekt skalą i funkcją dostosowuje się do sąsiedniej zabudowy o funkcji hotelowej i usługowej. Bryła budynku jest zwarta, zaplanowana na planie nieregularnego prostokąta, co idealnie wpisuje się we współczesne trendy architektoniczne. W projekcie zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe, a jego cechami szczególnymi są kontrastowe kolory i duże przeszklenia.

Galeria inwestycji