O Nas

Stworzony by zadziwiać

Efekt Group Malepszy Sp. z o.o. to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Założył ją w 1997 roku Rafał Malepszy. Firma działała pod jego kierownictwem przez wiele lat. W roku 2005 przekształcono ją w spółkę, w której jedynym udziałowcem został jej założyciel – Rafał Malepszy.

Podstawą każdej firmy są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, złożony z wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników budowlanych, którzy z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Priorytetem naszej spółki jest spełnienie wszystkich oczekiwań klienta poprzez projektowanie i realizację inwestycji na terenie całej Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi gwarancję najwyższej jakości usług, a także solidnego oraz terminowego wykonania prac.

Efekt Group Malepszy Sp. z o.o. prowadzi pełen proces inwestycyjny: od decyzji o warunkach zabudowy, przez fazę projektową i wykonawczą, aż po pozwolenie na użytkowanie obiektu w zakresie budownictwa:

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie robót budowlanych nowych, a także remontów czy modernizacji. Od wielu lat prowadzimy także działalność deweloperską, realizując własne projekty budowlane.

Do oferowanych przez nas usług należą:

Wykonujemy także roboty ziemne, wykopy wysokowydajnym sprzętem oraz roboty brukarskie: place, drogi, parkingi z różnokolorowej kostki brukowej – betonowej i granitowej. Dysponujemy też własną żwirownią, gdzie zajmujemy się produkcją i sprzedażą kruszyw naturalnych, znajdujących zastosowanie przy produkcji betonów zwykłych i specjalistycznych.

Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń, co pozytywnie wpływa na
konkurencyjność cenową i terminowość prac budowlanych.
Wszystkie usługi wykonujemy korzystając zarówno z materiałów własnych, jak i powierzonych przez klienta.

Działamy na terenie województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji.


Zapraszamy do współpracy!